QUATTRO BUSINESS PARK
 • pl
 • en
 • WYBIERZ BUDYNEK,

  w którym pracujesz, aby wyświetlić odpowiednie treści

 • pl
 • en
 • Wybierz budynek, w którym pracujesz, aby wyświetlić odpowiednie treści:

  Dla osób z niepełnosprawnościami


  Nie lada rada

  Psy przewodnicy mogą towarzyszyć osobom z niepełnosprawnościami w każdej części budynku otwartej dla najemców.


  Nasze budynki są w pełni dostępne i przyjazne dla wszystkich użytkowników budynku, w tym dla osób z niepełnosprawnościami bądź tymczasowo niesprawnych. Myśląc o potrzebach tych użytkowników, dopełniliśmy wszelkich starań, aby Quattro oraz przestrzeń wokół nich były wolne od zbędnych barier i przeszkód.

  Dostęp do parkingu

  Zarówno na parkingu podziemnym, wielokondygnacyjnym parkingu naziemnym, jak i na naziemnych miejscach parkingowych znajdziesz miejsca dedykowane osobom niepełnosprawnym.

  Dostęp do terenu

  Jeśli jesteś osobą z niepełnosprawnością, nie będziesz mieć kłopotu z poruszaniem się po budynkach Quattro. Osoby na wózkach dojadą do budynków podjazdem przy budynku D. Dodatkowo na schodach przy budynku A znajduje się platforma schodowa oraz odblaskowe pasy przed wejściem głównym.

  Windy i toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych

  Podróżowanie windami nie powinno sprawić problemu. Wszystkie mają panel z numerami pięter w alfabecie Braille’a. Dodatkowo na każdym piętrze podawana jest informacja dźwiękowa. Oprócz tego na każdym piętrze w hallu windowym są odblaskowe oznaczenia z numerem piętra.

  W każdym budynku na parterze znajdziesz toaletę przystosowaną dla osób niepełnosprawnych.